Nieuws

De start van het EK baanwielrennen in Grenschen

EK baanwielrennen Grenschen

 

 

Van 5 tot 9 oktober vindt het EK baanwielrennen in Grensch plaats.Olympisch kampioenen Harrie Lavreysen, Roy van den Berg, Jeffrey Hoogland en Shanne Braspennincx zullen uiteraard aanwezig zijn, maar daar houdt het natuurlijk niet mee op. 

 

TeamNL bestaat uit de volgende rijders/rijdsters: 

 

mannen:

  • teamsprint: Roy van den Berg, Harrie Lavreysen, Jeffrey Hoogland, Sam Ligtlee
  • sprint: Harrie Lavreysen, Jeffrey Hoogland
  • keirin: Harrie Lavreysen, Jeffrey Hoogland
  • 500 meter: Jeffrey Hoogland, Sam Ligtlee
  • afvalkoers: Maikel Zijlaard
  • scratch: Vincent Hoppezak
  • puntenkoers: Jan Willem van Schip
  • omnium: Roy Eefting
  • koppelkoers: Jan Willem van Schip/Yoeri Havik
  • individuele achtervolging: Roy Pieters

 

vrouwen:

  • teamsprint: Shanne Braspennicx, Kyra Lamberink, Steffie van der Peet, Hetty van der Wouw 
  • sprint: Shanne Braspennicx, Hetty van der Wouw 
  • keirin: Shanne Braspennicx, Hetty van der Wouw 
  • 500 meter: Kyra Lamberink, Steffie van der Peet
  • afvalkoers: Mylene de Zoete
  • scratch: Maike van der Duin
  • puntenkoers: Lonneke Uneken
  • omnium: Maike van der Duin
  • koppelkoers: Maike van der Duin/Marit Raaijmakers
  • Individuele achtervolging: Daniek Hengeveld, optioneel Lonneke Uneken
  • ploegenachtervolging: Mylene de Zoete, Lonneke Uneken, Daniek Hengeveld, Marit Raaijmakers

 

 

Wil jij niets missen van de wedstrijden? Dan hebben wij het volledige programma alvast voor je. En wil je gemakkelijk op de hoogte blijven van alle overwinningen? Zorg er dan voor dat je KOGA volgt op Facebook en Instagram

 

 

Het programma:

5 oktober, 12.00-16.12 uur: sessie 1
kwalificaties teamsprint (m,v), scratch (v), elimination (m)

5 oktober, 18.00-20.00 uur: sessie 2
finales teamsprint (m,v), scratch (v), elimination (m)

6 oktober, 12.00-15.57 uur: sessie 1
finales 1 km (m), puntenkoers (m), elimination (v) teamachtervolging (v), kwartfinales sprint (v)

6 oktober, 18.00-21.29 uur: sessie 2
kwalificaties sprint (v), 1 km (m), 200m tijdrit (v), puntenkoers (m), elimination (v) 

7 oktober, 12.00-16.21 uur: sessie 1
kwalificaties omnium puntenkoers (v), scratch (m), individuele achtervolging (m), sprint (m), 200m tijdrit (m), omnium I scratch en II tempo race (v)  

7 oktober, 18.00-21.14 uur: sessie 2
halve finales en finales sprint (v), kwartfinales sprint (m), finales scratch (m), individuele achtervolging (m), omnium (v) met III elimination en IV puntenkoers

8 oktober, 12.00-15.11 uur: sessie 1
kwalificaties omnium (m), 500 m tijdrit (v), individuele achtervolging (m), puntenkoers (v), omnium I scratch en II temporace (m) 

8 oktober, 18.00-21.22 uur: sessie 2
halve finales en finales sprint (v), 500m tijdrit (v), finales puntenkoers (v), individuele achtervolging (v), omnium (m) met III elimination en IV puntenkoers

9 oktober, 13.00-15.52 uur: sessie 1
kwalificaties madison (m,v) en keirin (m,v)

9 oktober, 18.00-21.03 uur: sessie 2
finales madison (m,v) en keirin (m,v)

Meld je aan voor onze nieuwsbrief

Wil je altijd op de hoogte blijven van de nieuwste KOGA producten en het laatste KOGA nieuws? Schrijf je dan nu in!

Volg ons
Our craft, your perfect ride
KOGA is een handelsnaam en merk van Accell Nederland B.V., ingeschreven in het handelsregister van de Kamer van Koophandel onder nummer 01054298. Accell Nederland B.V. is onderdeel van Accell Group N.V.
Fiets vergelijker
Openen Sluiten